Konteyner

İnşaat sektörünün simgelerinden biri olan konteynerler hızlı kurulum yapılması sebebiyle çok sık tercih edilmektedir. Konteyner, taşınabilir modüler sisteme sahip olma özelliğiyle bir konumdan başka bir konuma taşınabilir. Taşınabilir özelliğinin yanında kullanıcılarına geçici barınma avantajı sunar. Mir Yapı olarak sizin ihtiyaçlarınıza yönelik konteynerleri hazırlayıp sizlerle buluşturuyoruz.

Detaylar
Sismik Dilatasyon

Sismik dilatasyon, deprem ve çökme anlarında bazı önlemleri almak için görev yapan bir araçtır. Bu araç deprem ve çöküntü gibi durumlarda her yöndeki hareketi emer, yani boru hatlarında oluşan hareketi azaltır ve sistemin korunmasını sağlar. Sismik dilatasyon, esnek ve dayanıklı olması sebebiyle sorunsuz bir hizmet sunarak binanın boru hatlarının üzerinde kusursuz bir şekilde çalışmasında etkili olur.

Detaylar
Çelik Konut

Mir Yapı, müşterilerine çelik konut alanında dirençli yapılar inşa etmede rol oynar. Çelik konut, duvarları çelik profilden oluşan, döşeme ve çatı panelleri gerekli kurallara uygun şekilde birleştirilen hafif çelik taşıyıcı sisteme sahip olan evlerdir. İnşa süresi, dayanıklılığı ve uygun maliyeti ile ön plana çıkan çelik ev, deprem gibi karşılaşılabilecek olumsuz durumlara karşı güvencelidir.

Detaylar
Ges Projesi

Mir Yapı, güneş enerji sistemi alt çelik konstrüksiyonu sistemini üreterek kullanıcılarına hizmet verir. Güneş enerjisi, güneşteki hidrojen gazının helyuma dönüşmesi ile oluşan füzyon sürecinde ortaya çıkar. Işıma enerjisi olan güneş enerjisi, güneş panelleri aracılığıyla elektrik enerjisine çevrilir. Güneş enerjisini güneş panelleri aracılığıyla elektrik enerjisine dönüştürülmesi güneş paneli sistemi aracılığıyla gerçekleşir.

Detaylar
Endüstriyel Çelik

Mir Yapı, endüstriyel çelik projeleri alanında ihtiyaçlarınıza cevap verir. Endüstriyel çelik projeleri, her aşamasında özen ve dikkat gerektiren projelerdir. Yasal mevzuata uygun bir şekilde hareket edilmesi gerekir. Mir Yapı; büyük fabrika yapıları, köprü, gökdelen, bina vb. sayılabilecek birçok mimari tasarımı gerçekleştirme kabiliyetine sahip olmanıza imkan tanır.

Detaylar